2008

Under 8’s
Winners – Horsford City
Runners Up – Stalham

Under 9’s
Winners – Sprowston A
Runners Up – Firside B

Under 10’s
Winners – Lakeford Rangers
Runners Up – West Essex Colts A

Under 11’s
Winners – Norman
Runners Up – Spixworth

Under 12’s
Winners – Thorpe Rovers
Runners Up – Old Catton

Under 12 Girls
Winners – Hethersett
Runners Up – Gorleston Rangers

Under 13’s
Winners – Dereham Stripes
Runners Up – St John RC

Under 14’s
Winners – Drayton B
Runners Up – Drayton A

Under 15’s
Winners – Hethersett Yellows
Runners Up  – Hethersett Blacks

2009

Under 8’s
Winners – Taverham
Runners Up – Wymondham Utd

Under 9’s
Winners – Horsford
Runners Up – Stalham

Under 10’s
Winners – Sprowston B
Runners Up – Sprowston A

Under 11’s
Winners – Norman
Runners Up – Spixworth

Under 12’s
Winners – Norman Wasps
Runners Up – Hellesdon Lads

Under 13’s
Winners – Hellesdon
Runners Up – Taverham

Under 14’s
Winners – St Johns RC
Runners Up – Hellesdon Tigers

Under 15’s
Winners – Horsford B
Runners Up – Salhouse Rovers

 

2010

Under 9’s
Winners – Thorpe Rovers
Runners Up – Thorpe Rovers Utd

Under 10’s
Winners – Drayton
Runners Up – Taverham Tigers

Under 11’s
Winners – Heigham Park
Runners Up – Horsford Youth

Under 11 Girls
Winners – Sprowston
Runners Up – Horsford Youth

Under 13’s
Winners – Taverham Knights
Runners Up – Scole Lads

Under 13 Girls

Winners – Thorpe Rovers
Runners Up – Bohemians

Under 15’s
Winners – Hellesdon B
Runners Up – Norman

Under 15 Girls
Winners – Bohemians Belles
Runners Up – Horsford Ladies

2015

Under 7’s
Winners – Firside
Runners Up – Horsford Youth Greens

Under 8’s
Winners – Horsford Tigers
Runners Up – Taverham Sharks

Under 9’s
Winners – Aylsham
Runners Up – Fakenham

Under 10’s
Winners – Firside
Runners Up – Wymondham Falcons

Under 11’s
Winners – Costessey A
Runners Up – Old Catton Tigers

Under 12’s
Winners – Drayton Jets
Runners Up – Taverham Blues

Under 12 Girls
Winners – Taverham Steelers
Runners Up – Horsford Hunters

Under 13’s
Winners – Sprowston Eagles
Runners Up – Mattishall

Under 14’s
Winners – Lakeford Rangers
Runners Up – Rocklands FC

2016

Under 7’s
Winners – Horsford Youth
Runners Up – Stoke Holy Cross

Under 8’s
Winners – Horsford Youth Blues
Runners Up – Firside 

Under 9’s
Winners – Taverham
Runners Up – Horsford Tigers

Under 10’s
Winners – Sprowston
Runners Up – Horsford Youth

Under 11’s
Winners – Firside
Runners Up – Firside

Under 11 Girls
Winners – Sprowston
Runners Up – Horsford Youth

Under 12’s
Winners – Costessey Jets
Runners Up – Taverham Hurricanes

Under 13’s
Winners – Alconbury Colts
Runners Up – Old Catton Blues

Under 13 Girls
Winners – North Walsham A
Runners Up – North Walsham B

0