Under 18 Girls

Manager: Andy Matthews
League: Norfolk Women and Girls Football League
Squad:
Laura Askew
Tallulah Bell
Tyla Cole
Kelly Conroy
Amy Cornwell
Holly Edmonds
Chloe Edwards
Jenny Haggis
Keavy Jones
Emily Kent
Katy Leigh
Gemma Manning
Bethany Matthews
Chelsea McCann
Jasmine Nabarro
Sofia Schilling
Ellie Witt
Rochelle Woods
League and Cup Winners 15/16

Under 18’s

Manager: Spencer Vincent
League: Thurlow Nunn Youth League
Squad:
Bradley Allison
Charlie Barnard
Kurt Bish
Harry Discombe
Jake Elliott
Emmanuel Faustin
Greg Finch
Connor Gooch
Jack Howard
Charlie Peberday
Samy Sendjakedine
Ross Simpson
Bradley Tillett
Harvey Vincent
Ollie West

Under 16’s

Manager: Paul Cork
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Louie Alden
William Baird
George Baker
Jamie Black Joe Cork
Lewis Crotch
George Drummee
Rosie Filby
Kieran Flood
Josh Mann
Jake Purnell
Harry Reed
Alexander Robinson
Matthew Storey
Summer Ward
Matthew Wheeler
Norfolk Youth Football Combination League Division 2 Runners Up

Under 15’s

Manager: Dale Webster
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Owen Dack
Oliver Forster
Charlie Giacomelli
Sam Hubbard
Ben Landamore
Samuel Lewis
Stephen Mace
Andy Moncur
Josh Moore
Tyler Phillips
Xander Pope
Tom Rampling
Hayden Sheehy
Che Smith

Under 13’s

Manager: Craig Farr
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Reece Dack
Harvey Dagniho
Harry Farr
Jack Garfield
Harrison Harper
Dion Matthewson
Aidan Measures
Ronnie Oliver
Fletcher Pemberton
Daniel Sadler
Joshua Snelling
Oliver Spelman
Kieran Tyson

Under 13 Girls

Manager: Mark Girling
League: Norfolk Women and Girls Football League
Squad:
Bethany Arend
Jena Banham
Molly Coote
Olivia Crabtree
Jasmine Girling
Milly Greenwood
Gabrielle Harris
Charlotte Harvey
Maisie Nichols
Thalia Razzell
Natalie Roope
Evie Tolson
Alice Ward
Ella Wright
NWGFL League & Cup Runners Up

Under 12’s

Manager: Adam Genc
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Justin Buttle
Lewis Collins
Ben East
Logan Edwards
Oscar Genc
Finn Gorman
Thomas Gulley
Stanley Harrell
Jack Paternoster
Charlie Potter
Robbie Pulford
Joshua Simmonds
Jaydn Taylor

Under 11’s

Manager: Steve Vincent
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Connor Barrett
Kyle Cooper
Nichola Denny
Charlie Gaskin
Matthew Johnson
Zach Lacey
Riley Livock-Bennett
Joshua North
Harvey Plane
Lloyd Preston
Jack Sewell
Morgan Vincent
Sam Wharton

Under 11 Girls

Manager: Cameron Nisbett
League: Norfolk Women and Girls Football League
Squad:
Megan Brown
Kelsie Buck
Maddison Chamberlin
Heather Clark
Caitlin Henery
Courtney Hewitt
Lily Hewitt
Felicitie Ladbrooke
Abby Norman
Natalia Pease
Lilly-mae Spinks
Emma Wayte
HYFC Tournament Runners Up
NWGFL Winter Trophy Event Winners
Taverham Tournament Winners

Under 10 Girls

Manager: Nathan Pease
League: Norfolk Women and Girls Football League
Squad:
Courtney Bensley
Hannah Blance
Emily Crabtree
Aisha Elikwu
Mia Genc
Darcy Johannes
Kaitlyn Lofty
Emily Moulton
Summer Peace
Lois Randall
Jessica Slaughter
NWGFL Trophy Event Runners Up

Under 10’s

Manager: Ben Ruddock
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Jacob Curtis
Bradley Dagniho
Rupert Delph
Owen East
Alex Ferizi
William Finch
Finlay Hudson
Alfie Jordan
Reggy King
Harvey Manning
Reece Norman
Charlie Ruddock
Callum Viner

Under 9 Tigers

Manager: Danny Brown
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Lewis Brown
George Chaplin
Max Denny
Joel Field
Nico Hopkins
Roni Jones
Ashton McKinney
Jimmy Oliver
Kian Secker
Kyran Smith
Alfie Wright
Archie Wright
HYFC Tournament Runners Up

Under 9 Hurricanes

Manager: Jimmy Blyth
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Jacob Aldborough
Harrison Blyth
Toby Carlisle
Leyton Cornish
Ethan Harley
Callum Harper
Jake Jarrett
Harrison Leamon
Reggie Matthewson
Samuel McGrath
Eddie Smith
Kingsley Thurston
Riley Warren

Under 8’s

Manager: Jack Beck
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Jedd Atkinson
Jack Fordham
Connor Gaskin
Zach Goff
Tom Mathers
Tommy Norman
Jobe Parker
Max Sheehy
Finlay Vincent
Max Wiseman

HYFC Tournament Winners
League Cup Runners Up
Northgate Cup Winners
The FDC Christmas Cup Winners
Salhouse Tournament Winners
Rocklands Tournament Winners

Under 8 Development

Manager: Joel Moore
League: North East Norfolk Youth Football League
Squad:
Morgan Browne
Benjamin Craske
Reece Dye
Harry Farrand
Alexander Sprot
Lennon Stubbings
Reuben Williams
Freddie Willis

NENYL Cup Winners

Under 7’s

Manager: Chris Egmore
League: Norfolk Youth Football Combination League
Squad:
Ty Aldred
William Berrisford
Isaac Buchan
Cameron Dye
Liam Egmore
Alexander Gordon
Ethan Halliwell
William Hunter
Harry Lambourne
Arthur Pierssene

HYFC Tournament Winners

Under 6’s

Manager: Craig Lambourne
Squad:
Finley Buck
Jack Canham
Hayden Chapman
Tyler Chick
Harrison Dunmow
George Gilmore
Harry Lambourne
Harrison Mckinney
Charlie Murray
Lewis Rose
George Slater

0